Od kiedy Harry i Meghan postanowili zrzec się swojej roli w rodzinie królewskiej nieustannie pojawiają się nowe doniesienia na temat tego, kto zajmie ich miejsce. Czy królowa Elżbieta wie już, kto zajmie miejsce jej wnuka?

Co wiadomo o najmłodszym synu królowej?

Jak donosi portal Pomponik.pl najmłodszym synem obecnej królowej oraz jej męża jest książę Edward. Jednak on wraz ze swoją żoną Sophią wiele lat temu postanowili zrzec się królewskich tytułów.

- Podjęliśmy decyzję, by dzieci nie używały tytułów książęcych. Co prawda mają je i po ukończeniu 18 lat mogą same zdecydować czy ich używać, ale myślę, że to mało prawdopodobne - wyjaśniła hrabina Sophia w wywiadzie, którego udzieliła dla „The Sunday Times”.

Co ciekawe, para zadecydowała, że ich dzieci będą mieć takie dzieciństwo jakie mają inne dzieciaki, które nie pochodzą z królewskich rodzin.

- Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy dziadkowie mieszkają w zamkach, ale koniec końców nie liczy się to, jaką pełnią funkcję. Dla moich dzieci królowa jest po prostu babcią - wyznała Sophia.

Zmiany w rodzinie królewskiej?

Brytyjskie media donoszą, że prawdopodobnie to właśnie Edward i Sophia przejmą obowiązki po Harrym i Meghan. Nie sposób także nie zauważyć zadziwiającego podobieństwa pomiędzy tymi małżeństwami.

Co jednak różni parę? Brytyjczycy uważają, że ani Edward ani też jego żona nigdy nie starali się być medialnymi osobami. Co spowodowało między innymi to, że para cieszy się ogromnym uznaniem wśród swoich rodaków.

- Ludzie być może zwracają większą uwagę na to, co robię, ale ja cały czas jestem tak samo zajęta - zakończyła rozmowę z dziennikarzami hrabina Sophia.

Czy w takim razie już wkrótce dowiemy się, że królowa Elżbieta postanowiła przekazać obowiązki Sussexów właśnie swojemu najmłodszemu synowi i jego partnerce?

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE

Portal „Życie” pisał również: TO JUŻ OFICJALNE. TRZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ ZNIESIONE LADA MOMENT. OFICJALNY KOMUNIKAT PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO W TEJ SPRAWIE