Księżna Kate ma zadatki, ale także checi na to, by zostać królową. Choć ona i książę William nie są następni w kolejce do trony tylko książe Karol, podobno już zaczynają przygotowania do pełnienia tej roli.
Nie trzeba ukrywać, że księżna Kate i książę William przejeli juz wiekszosc krolewskih obowiazkow miedzy innym przez odejscie z monarchii Harrego i Meghan.
Zgodnie z tradycją po śmierci królowej Elżbiety II władzę w kaju ma objąć najstarszy syn - książę Karol.

Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram

Jak podaje brytyjski magazyn "In Touch" Kate i William nie traca czasu, para chce jak najlepiej przygotowac się do swojej przyszlej roli. Co wiecej, ksiezna Kate pragnie takze zamiesc pod dywan wszelkie niesnaski z meghan, po to, by szwagierka nie zdradzała seretów z jej zycia prasie. Kate chce mieć czysta jak lza kartę. Brytyjskie media uwielbiają doszukiwać się plotek związanych z królewską rodziną. Idealnym obiektem, który dostarcza mediom sensacji jest Megan Markle, która od dwóch lat jest żoną księcia Harrego.
Meghan jest osobą, której niejednokrotnie zdarzyło się złamać królewski protokół. W związku z tym, w kierunku Meghan oraz Harrego płynęło wiele słów krytyki. Był to jeden z powodów, dla których para zdecydowała się zrezygnować z pełnienia swoich królewskich ról.
Co wiecej Kate bardzo powaznie mysli o zajsciu w czwarta ciaze!
Książę William oraz jego małżonka, księżna Kate, to jedni z bardziej lubianych członków rodziny królewskiej.

Kate i Meghan. Screen: Onet kobieta
Kate i Meghan. Screen: Onet kobieta
Kate i Meghan. Screen: Onet kobieta

Przypomnij sobie o… CZY KONWALIE SĄ NIEBEZPIECZNE? LEKARZE PRZEKAZUJĄ WAŻNĄ INFORMACJĘ, KTÓRA MOŻE WPŁYNĄĆ NA TWOJE ZDROWIE

Portal Życie pisał również o… SEZON NA KLESZCZE W PEŁNI. FAKTY I MITY, O KTÓRYCH WARTO WIEDZIEĆ, JEŚLI MAMY Z NIMI KONTAKT