Jak podaje portal „Pomponik”, Harry wspólnie ze swoją żoną Meghan i synkiem od kilku tygodni mieszkają w posiadłości w Beverly Hills, której wartość wynosi około 18 milionów dolarów. Willa ma aż osiem sypialni, dwanaście łazienek, a cała działka przynależna do posiadłości liczy 22 hektary. Media donoszą jednak, że Harry nie jest tam szczęśliwy.

Nieszczęśliwy książę

Jak donosi „Globe”, książę Harry nie jest szczęśliwy w swojej willi, a wyprowadzka za ocean zdecydowanie mu służy. Harry ma się czuć tam niezwykle samotny. Nie pomaga również ciągła kontrola ze strony Meghan. To wszystko odbija się na pogorszeniu kondycji psychicznej księcia.

"Harry na oddziale psychiatrycznym!" – tak brzmi nagłówek "Globe". Miało to nie być pierwsze załamanie nerwowe Harry miał przeżyć tuż po tragicznej śmierci swojej mamy, księżnej Diany w 1997 roku. Po służbie w wojsku jego stan się nie poprawił. Teraz, z dala od rodziny wszystko wróciło.

GettyImages

Trudna sytuacja Harry’ego

"Harry nie może pogodzić się z tym, jak jego życie wywróciło się do góry nogami" – miał powiedzieć gazecie człowiek blisko związany z brytyjską rodziną królewską. "Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i kraju rodzinnego, by robić karierę w Hollywood” – dodał.

„Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach w ogóle nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, których widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa" – czytamy w „Globe”.

Rzecznik pary na razie nie odniósł się do opisanych w gazecie rewelacji. Wielu podchodzi jednak ze sceptycyzmem do opisanych w „Globe” rewelacji, bo gazecie nie raz już zdarzały się artykuły nie mające pokrycia w rzeczywistości.

GettyImages

Myślicie, że Harry dobrze czuje się w USA?

To też może cię zainteresować: Camilla Parker-Bowles oszukała Meghan Markle i księcia Harry'ego? Najnowsze informacje rzucają nowe światło na ich decyzję

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bliźnięta zrośnięte główkami rozdzielono cztery lata temu. Jak sobie radzą dzisiaj?