Chris Noth to lubiany zawodowy aktor, jeden z głównych gwiazdorów popularnego serialu „Seks w wielkim mieście”. Mężczyzna ma już 65 lat.

Rodzina Chrisa Notha powiększyła się

65-letni gwiazdor może pochwalić się niebagatelnym wydarzeniem – właśnie został tatą po raz drugi!

Chris Noth jest w związku z Tarą Wilson. Para dotychczas miała jedno dziecko, 12-letniego syna, Oriona Christophera. Teraz partnerka gwiazdora urodziła drugie dziecko.

Aktor pochwalił się swoją pociechą na oficjalnym Instagramie. Tara Wilson, jego żona, urodziła drugie dziecko w wieku 37 lat.

Znane jest już imię dziecka. Ze względu na sympatię do poezji Johna Keatsa świeżo upieczeni rodzice nazwali swojego małego synka Keats.

Dziecko aktora, który znany jest także jako Mr. Big z „Seksu w wielkim mieście”, urodziło się we wtorek.

„Z niebios przychodzi nasz drugi syn – Keats! To piękno i radość na zawsze” – napisał Chris Noth pod zdjęciem swojego dziecka na Instagramie.

Trzeba przyznać, że maluch jest przesłodki! Na zdjęciu jest już zawinięty w becik, ma na sobie czapeczkę. Niemowlę słodko śpi. Wygląda bardzo niewinnie.

Chris Noth oraz Tara Wilson są małżeństwem od kwietnia 2012 roku. Jednak ich relacja nie zawsze wyglądała przykładnie.

Jak wspomnieli któregoś razu podczas rozmowy z dziennikarzem, kiedyś, gdy zaczęli się spotykać, bardzo często kończyli tę relację, a później znów zaczynali być razem.

„Na początku powiedziałbym, że zrywaliśmy co dwa tygodnie. Potem co dwa miesiące. A następnie co sześć miesięcy” – wspominała Tara Wilson.

Chris Noth nie zaprzeczył, dodał także, że bardzo tęsknił za swoją partnerką, gdy ze sobą zrywali.

Gdy jego żona była w pierwszej ciąży, diagnozy lekarskie były ostrożne – istniała obawa, że Tara straci dziecko, gdyż w badaniach nie dało się wykryć bicia serca jej synka. Jednak na całe szczęście wszystko skończyło się pomyślnie, a Orion jest zdrowym dzieckiem.

Przypomnij sobie o… SERCE ROŚNIE. BRACIA WYJECHALI POMAGAĆ DZIECIOM W RPA, A TERAZ ZMIENIAJĄ ŚWIAT

Jak informował portal Życie: DLA PSA NIE LICZY SIĘ GRUBOŚĆ PORTFELA. TE ZDJĘCIA POKAZUJĄ PIĘKNĄ, BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ CZWORONOGÓW I OPIEKUNÓW

Portal Życie pisał również o… NASTOLATEK BYŁ W ZAŚWIATACH. GDY LEKARZE GO ODRATOWALI, OPOWIEDZIAŁ, CO JEST PO DRUGIEJ STRONIE