Do zdarzenia doszło 26 grudnia w stolicy Peru - Limie w godzinach około południowych. Starszy mężczyzna na wózku poruszał się po chodniku jednej z okolicznych ulic. Kompletnie nie zwracał uwagi na spacerujących przechodniów i dokonał naprawdę okropnej rzeczy.

Staruszek nie zdawał sobie sprawy, że był nagrywany

Starszy pan, poruszający się na wózku inwalidzkim, napotkał na chodniku przeszkodę w postaci drabiny. Miał on jednak wystarczająco dużo miejsca, by spokojnie pod nią przejechać i kontynuować drogę. Tak też zrobił. Jednak z relacji świadków wynika, że po krótkiej chwili wrócił w to samo miejsce i zaczął chaotycznie potrząsać drabiną.

Mieszkaniec Limy doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że na szczycie drabiny znajdował się malarz 46-letni Francisco Fernandez Sanchez. W rezultacie mężczyzna spadł z 10 metrów. Przechodni szybko ruszyli mu z pomocą.

Malarz trafił do szpitala

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, dlatego świadkowie zdarzenia wezwali pogotowie, które zabrało 46-latka do szpitala. Na szczęście okazało się, że Sanchez nie odniósł żadnych poważnych obrażeń i wszystko dobrze się skończyło.

Sprawca nie został jeszcze zatrzymany, jednak jest to tylko kwestia czasu. Świadkowie wiedzą, że staruszek mieszka w okolicy. Mało tego, podobno często zdarza mu się wdawać w awantury z obcymi ludźmi. Policja będzie miała niezbite dowody potwierdzającego jego winę, gdyż całe zdarzenie nagrały okoliczne kamery. Widok jest naprawdę straszny.

Przypomnij sobie o… Dagmara Kaźmierska przyznała, że była fanką Anny Przybylskiej. Wspomnienie aktorki wzruszyło gwiazdę do „Królowych życia”

Portal Zycie pisał również o… 11 lat temu pożegnaliśmy Macieja Kuronia. Do dziś wielu nie może zapomnieć o tym, co się zdarzyło tuż przed Bożym Narodzeniem

Jak informował portal Życie: Każdy z nas może posiadać w domu prawdziwy skarb. Okazuje się, że tych przedmiotów zdecydowanie nie należy wyrzucać