Księżniczka Beatrycze przygotowuje się do ślubu z swoim wybrankiem Edoardem Mapelli-Mozzim. Mężczyzna oświadczył jej się we wrześniu tego roku. Para chciała pobrać się w 2020 roku, jednak nie wiadomo na ile powiodą się ich plany. Spekuluje się nawet o przesunięciu daty ślubu.

Wszystko przez skandal z ojcem Beatrycze, księciem Andrzejem. Księżniczka zdecydowała o odwołaniu hucznego przyjęcia zaręczynowego, które miało się odbyć 18 grudnia. Obawiała się przesadnego zainteresowania mediów, czego za wszelką cenę chce uniknąć.

Zamiast tradycyjnego, wystawnego bankietu z okazji zaręczyn, księżniczka Beatrycze będzie musiała zadowolić się skromnym przyjęciem w gronie najbliższych znajomych.

Przypomnijmy powody, przez które wybuchł skandal z księciem Andrzejem. Od dawna spekulowało się na temat utrzymywania przez niego kontaktów seksualnych z niepełnoletnią dziewczyną. Plotki głoszą, że w latach 2001-2002 Andrzej współżył z 17-letnią wówczas Virginią Roberts Giuffre.

Syn królowej Elżbiety II od początku wypierał się i przekonywał, że nigdy nie dopuścił się stosunku seksualnego z nastolatką. Co więcej, Andrzej z uporem przekonuje, że nigdy nawet nie spotkał Virginii Roberts Giuffre. Wiarygodność jego słów podważają zdjęcia, na których został uwieczniony właśnie w towarzystwie owej dziewczyny.

Kilka tygodni temu książę Andrzej bez zgody królowej wziął udział w wywiadzie, w którym usiłował oczyścić się z zarzutów dotyczących jego seksualnych ekscesów. Jego wypowiedzi pogorszyły jednak jeszcze sytuację. Skandal rozkręcił się na dobre, ponieważ powszechne oburzenie spowodował sposób, w jaki odpierał od siebie zarzuty.

Księcia pogrążyła też sama Virginia Roberts Giuffre, która w niedawnym wywiadzie opowiedziała ze szczegółami na temat spotkań z księciem Andrzejem.

Przypomnij sobie o... KSIĄŻĘ ANDRZEJ PO RAZ KOLEJNY UKARANY ZA SWOJĄ PRZESZŁOŚĆ. KRÓLOWA ELŻBIETA II ZAKAZAŁA MU IMPREZY URODZINOWEJ