Dawn Jackson pracuje w firmie Wiltshire Farm Foods, która regularnie dowoziła jedzenie dla pewnej staruszki mieszkającej samotnie w Loughborough. Kobieta w pewnym momencie doszła do wniosku, że starsza pani już od kilku dni nie dzwoniła, aby złożyć kolejne zamówienia.

Zaniepokojona Dawn Jackson zapytała kierowcę, który zawsze dowoził jedzenie staruszce, czy wie coś na jej temat. Okazało się, że mężczyzna również nie miał od dawna kontaktu z 70-latką. Z tego powodu, udał się on do mieszkania starszej pani, aby sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku.

Obawy pracowników firmy Wiltshire Farm Foods były tym większe, ponieważ wiedzieli oni, że starsza kobieta mieszka sama i nie ma żadnych krewnych, którzy mogliby się nią zająć.

Kiedy kierowca dotarł do mieszkania staruszki, zdziwiły go zasunięte zasłony oraz sterta nieodebranej korespondencji. Mężczyzna wołał też do starszej pani przez drzwi, ale nikt mu nie otwierał. Z tego powodu, zdecydowano, że trzeba zadzwonić na policję.

Wezwani funkcjonariusze weszli do mieszkania i znaleźli kobietę w wannie, gdzie utknęła na 8 dni. Starsza pani nie była w stanie wyjść z wanny ani wezwać pomocy. Gdyby nie interwencja pracowników firmy dowożącej jedzenie, to nie wiadomo, jak długo staruszka czekałaby jeszcze na pomoc.

Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Uznali oni, że stan kobiety jest stabilny, jest tylko mocno wygłodzona. Staruszka przeżyła dzięki temu, że miała dostęp do kranu, z którego mogła pić wodę. Zdecydowano o zabraniu ją do szpitalu, aby lekarze mogli się nią zaopiekować.

Przypomnij sobie o... ZNANY DZIENNIKARZ POTRĄCIŁ STARUSZKĘ NA PASACH. TAKIEGO WYROKU W SPRAWIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Portal Życie pisał również o... STO TYSIĘCY ZŁOTYCH NAGRODY ZA INFORMACJĘ O TYCH MĘŻCZYZNACH. DOKONALI W POLSCE KRADZIEŻY STULECIA

Jak informował portal Życie: NIEPRAWDOPODOBNE - URODZIŁA BLIŹNIĘTA MAJĄC 67 LAT. TRAFIŁA DO KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA