Jak pokazuje ten przykład spełnienie marzeń nie zawsze kończy się dobrze. Decydując się na wejście do samolotu oddajemy nasze życie w ręce załogi, a zwłaszcza pilotów. Liczymy, że zachowają wszystkie wymagane zasady, aby nie zagrozić bezpieczeństwu podróżnych.

Jednak pewien pilot zdecydował się rażąco złamać prawo i wpuścić do kokpitu kobietę. Złamał tym samym najważniejszą zasadę bezpieczeństwa. Stało się to w trakcie lotu pomiędzy dwoma chińskimi miastami: Guilin a Yangzhou. Pomimo tego zajścia lot odbył się spokojnie, a wszyscy pasażerowie dotarli na miejsce.

Zapewne nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby owa kobieta, która jest studentką Uniwersytetu w Guilin, nie pochwaliła się zdjęciem z kokpitu na chińskim portalu społecznościowym. Wydarzenie miało miejsce 4 stycznia, jednak dziewczyna opublikowała pamiątkową fotografię dopiero po kilku miesiącach.

Zdjęcie uśmiechniętej studentki pozującej w kabinie pilotów rozpowszechniło się w internecie. Szybko ustalono, kim był pilot, który dopuścił do tej sytuacji. Mężczyzna natychmiast stracił prawo do wykonywania zawodu i to dożywotnio.

Reszta załogi, która brała udział w rejsie, została na razie tymczasowo zawieszona. Linia lotnicza Air Guilin prowadzi w ich przypadku dalsze ustalenia.Jeśli również nie lubisz dodatkowych opłat na lotniskach, powinieneś to sprawdzić: TA KOBIETA PRZECHYTRZYŁA LINIE LOTNICZE. JEJ ZDJĘCIE Z LOTNISKA PRZEJDZIE DO HISTORII!

W przypadku planowanego wylotu na wakacje, bardzo przyda się to konto: ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

Syn królowej Elżbiety II bohaterem kolejnej afery: CIEMNE CHMURY NAD KSIĘCIEM KAROLEM! CHODZI O FALSYFIKATY