Agnieszka Radwańska od ubiegłego roku jest szczęśliwą mamą Kubusia i nie ukrywa od dawna, że zawsze chciała mieć kilkoro dzieci. Niedawno wyznała, że nie zamierza długo czekać z rodzeństwem dla swojego pierworodnego synka. Czy tenisistka myśli intensywnie o ciąży? Od pewnego czasu w mediach krążą pogłoski na temat jej dziecka. Gwiazda postanowiła to skomentować.

Tym razem nie chodzi jednak o powiększenie rodziny. Polska tenisistka przyznała, że myśli o przyszłości swojego syna i nie wyklucza, że będzie chciał pójść w stronę sportu. Wyznała, że zamierza w nim zaszczepić miłość do tenisa i chce wprowadzić go w świat tej dyscypliny. Czy będzie chciała zrobić z małego Kuby gwiazdę tenisa?

Agnieszka Radwańska przyznaje, że chce pokazać swojemu synowi świat tenisa. Czy mały Jakub pójdzie w ślady znanych rodziców?

Agnieszka Radwańska nie ukrywa, że mimo zawodowej emerytury, tenis wciąż jest dla niej bardzo ważny i chciałaby, aby mały Kuba spróbował swoich sił w tej dyscyplinie. Jednak jak podkreśliła oficjalnie, nie zamierza w żadnej mierze naciskać na własne dziecko i nalegać na to, aby poszedł w ślady jej i jej męża, Dawida Celta.

Trzeba jednak przyznać, że gdyby pokochał tenis będzie mu zdecydowanie łatwiej. Dziś tenisowymi rodzicami są takie gwiazdy jak Marta Domachowska, Alicja Rosolska, Jerzy Janowicz czy Łukasz Kubot – przypomina serwis Pomponik.

„Na pewno swojemu synkowi będę pokazywać tenis. Jeżeli tylko będzie miał chęć, to na pewno będę chciała, żeby też grał zawodowo, bo jednak zawodowy sport to piękna rzecz. Sama byłam wychowana na korcie, więc czemu tego nie pokazać swojemu dziecku?” – powiedziała Agnieszka Rdawańska, cytowana przez portal Pomponik.

Sama Agnieszka Radwańska zaczęła przygodę z tenisem jako mała dziewczynka, a w wieku sześciu lat wygrała swój pierwszy turniej (jej siostra zajęła czwarte miejsce). Obie dziewczyny trenował ich ojciec, Robert Radwański.

Tenisistka nie ukrywa, że jej syn z pewnością będzie spotykał się na korcie z dziećmi jej kolegów i koleżanek z kortu. Czyżby rosło nam nowe, wielkie pokolenie tenisistów w Polsce?

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITY SPADEK PO KSIĘCIU FILIPIE TRAFI DO NIEJ. KIM JEST LADY LUDWIKA? MŁODĄ ARYSTOKRATKĘ ŁĄCZYŁO Z MĘŻEM KRÓLOWEJ COŚ BARDZO NIETYPOWEGO

Przypomnij sobie: POWAŻNE OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW SIECI HANDLOWEJ. GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY WYCOFUJE BARDZO POPULARNY PRODUKT. JEGO SPOŻYCIE MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ ŹLE

Portal "Życie" pisał również: HISTORIA, KTÓRA ZDARZA SIĘ TYLKO RAZ. PRZYKRE ZDARZENIE ZABRAŁO RODZICOM TROJE DZIECI. POTEM KOBIECIE UDAŁO SIĘ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ. USG POWALIŁO NA KOLANA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TADEUSZ SZNUK OD LAT KOCHANY I UWIELBIANY PRZEZ WIDZÓW „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. CO WIADOMO KONKRETNIE O JEGO ŻYCIU PRYWATNYM? O TYM WIE NIEWIELE OSÓB