Jak podaje portal „Pikio”, u Adama Małysza potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dla wielu obserwatorów byłego skoczka informacja ta była zaskoczeniem. Dla niektórych jednak stała się powodem do ataku na sportowca. Czytając niektóre z komentarzy włos jeży się na głowie. Orzeł z Wisły musi się zmierzyć z potężną falą krytyki.

Zakażenie koronawirusem

Adam Małysz podzielił się w mediach społecznościowych smutną informacją o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa. Przekazał, że zakażenie przebiega u niego w sposób bezobjawowy, a także że przebywa obecnie w kwarantannie.

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na COVID-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia” – napisał na Facebooku.

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w...

Gepostet von Adam Małysz am Montag, 22. Juni 2020

Reakcja internautów

Wielbiciele Adama Małysza przekazali sportowcowi wiele słów wsparcia, choć nie zabrakło również negatywnych komentarzy. Część internautów zaczęła sugerować, że skoczek udaje chorobę, inni wskazali, że chwali się zakażeniem i jego ogłoszenie nie było potrzebne. Pod jego wpisem pojawiły się również komentarze mówiące o tym, że były skoczek nie powinien cieszyć się z braku objawów, bo te z pewnością się jeszcze pojawią.

„Sama informacja jest pożywką, ale prawdziwe pole manewru daje pogłębienie tej informacji. Hejt to zjawisko powszechne - tak samo jak bariery intelektualne w ludzkich umysłach czy brak kultury. To jasne. Jednak to, jakie sprawy hejterzy wybierają na cel ataku, czasem wprost drażni każdy zwój mózgowy po kolei” – skomentował sprawę hejtu Dawid Góra na portalu „Sportowe Fakty”.

Youtube

Co sądzicie o takim podejściu internautów?

To też może cię zainteresować: Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje o nowych zakażeniach w Polsce. Nie zabrakło smutnych informacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dominika Tajner zabrała głos w sprawie zakażonego Adama Małysza. Córka szefa PZN staje po stronie Orła z Wisły

O tym się mówi: Minister Szumowski mówi wprost o pewnym rozporządzeniu. Polacy mogą mieć kłopoty, jeśli się nie dostosują