Na międzynarodowym spotkaniu piłkarzy i dziennikarzy, które odbyło się w Dubaju, Ronaldo wyznał, że zakończy karierę, kiedy jego organizm przestanie reagować w odpowiedni sposób.

Ronaldo ma już 34 lata, ale ani myśli odwieszać korków na kołek! Dotychczas zawodnicy rezygnowali z profesjonalnej gry już w wieku 30-32 lat.

Portugalczyk twierdzi jednak, że jeśli organizm reaguje odpowiednio, można grać nawet po 40-stce!

Jeśli chodzi o plany na przyszłość, piłkarz ma ich kilka. Jednym z nich jest kino. Właśnie na nim chce się skupić najbardziej i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, podtrzymać swoją sławę na całym świecie.

- Po zakończeniu przygody z piłką, chciałbym zagrać w filmie. Muszę jednak wcześniej udoskonalić swój warsztat, popracować nad angielskim, mniej się stresować. Wrócę też do nauki — opowiadał Ronaldo.

Zdradził też, że bardzo wierzy w swoje powodzenia na tym polu. Zawsze był ambitny, ciężko pracował i dążył do bycia najlepszym.

Piłkarz dodał w swojej wypowiedzi, że nie chce by jego słowa i wyznania odbierane były jako narcyzm.

- Życie piłkarza to zaangażowanie i praca. Wyznaczanie celów i robienie wszystkiego, by go osiągnąć. Każdy zna mój styl życia. Piłce nożnej poświęcam 30 proc. mojego czasu. Równowaga w treningu jest niezwykle istotna, zawsze trzeba znaleźć czas na odpoczynek. Czasami mam ochotę więcej trenować, ale równowaga to magiczna formuła — powiedział na zakończenie.

Jeśli wierzyć w upór Ronaldo, pewnego dnia na pewno zobaczymy go na ekranie kinowym!

Przypominamy o: PIŁKARZ ZŁOŻYŁ POZEW PRZECIWKO FC BARCELONA! BATALIA TOCZY SIĘ O KILKA MILINÓW EURO

Jak informował portal "Życie": KOLEJNY KLUB CHCE PIĄTKA! CZY "EL PISTOLERO" DOŁĄCZY DO DWÓCH POZOSTAŁYCH POLAKÓW

Portal "Życie" pisał również o: SKŁÓCONE NIEGDYŚ GWIAZDY. CO DOPROWADZIŁO DO ICH POJEDNANIA?