Polscy skoczkowie mogli spędzić święta z daleka od rywalizacji i nart. Zaplanowane na 26 grudnia Mistrzostwa Polski seniorów w Wiśle odwołano z powodu zbyt ciepłej aury.

Śnieg nie utrzymywał się na zeskoku skoczni i przeprowadzenie świątecznych konkursów mogłoby być ryzykowne i niebezpieczne dla zdrowia zawodników.

Kiedy Stefan Hula i Dawid Kubacki pozowali do zdjęć przy swoich choinkach, Kamil Stoch “dostał inną robotę” do wykonania!

Kilka lat temu wraz z żoną Ewą założył klub sportowy EVE-NEMENT dla dzieci, które marzą o sukcesach na skoczni.

Co roku wychodzi kalendarz ze zdjęciami zawodników klubu, a cały dochód z jego sprzedaży przeznaczany jest na organizację letnich obozów szkoleniowych dla dzieci, w tym także na zgrupowanie w Planicy.

Każdy egzemplarz opatrzony jest oryginalnym i odręcznym podpisem mistrza – Kamila Stocha!

Nowy rok już za kilka dni, więc praca wre. Świąteczny czas skoczek spędził przy stole z markerem w dłoni, podpisując każdy z kalendarzy.

“Wiem, że wszyscy są spłukani po świętach, ale można wesprzeć przyszłe pokolenie skoczków narciarskich na drodze do realizacji marzeń” - napisał na swoim Instagramie Stoch, zachęcając tym samym do kupna kalendarza.

Swój egzemplarz można nabyć na oficjalnej stronie internetowej KS EVE-NEMENT Zakopane lub poprzez stronę internetową kamiland.pl.

Cena kalendarza to 30 złotych.

Przypominamy o: KARTY ODKRYTE! KOGO ZOBACZYMY, A KOGO ZABRAKNIE, PODCZAS 68 EDYCJI TCS [LISTA]

Jak informował portal "Życie": KRYCHOWIAK W PODRÓŻY POŚLUBNEJ. SERCE Z PŁATKÓW RÓŻ I NIEZIEMSKO GORĄCE WIDOKI [FOTO]

Portal "Życie" pisał również o: W POLSCE ZABRAKNIE POLAKÓW? NIEBYWAŁE PROGNOZY NA PRZYSZŁY WIEK