W tym momencie reprezentant Polski występuje we włoskim Sir Safety Perugia, ale w przyszłości wszystko może się zmienić. Jego obecny kontrakt wygasa wraz z końcem tego sezonu.

Ostatnio sporo się mówiło, że Leon może zmienić klub. Najczęściej wspominało się rosyjski Zenit Sankt Petersburg, który mógłby obsypać sportowca złotem. A czy transfer do jakiegoś polskiego zespołu wchodzi w grę?

Sam Wilfredo komentuje to w taki sposób:

„Muszę przyznać, że jest na to realna szansa. Propozycje już były. Moje zdanie na teraz jest takie, że nie jest to jeszcze moment na transfer do Polski” – powiedział.

Siatkarz na razie twardo upiera się przy grze w Italii:

„Przynajmniej przez rok chcę występować w lidze włoskiej, bo wszyscy najlepsi zawodnicy w tej chwili grają właśnie tam. Chcę pokazać, że jest to miejsce dla ludzi, których interesuje gra na najwyższym poziomie” – dodał.

Wydaje się, że jeśli w ogóle dojdzie do zmiany barw klubowych, to Leon zdecyduje się na Rosję. Mógłby tam zarobić nawet 2 miliony euro za sezon gry.

Przypominamy o... WILFREDO LEON NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYM SIATKARZEM ŚWIATA? KTO MU OFERUJE GIGANTYCZNE PIENIĄDZE

Jak informował portal "Życie"... HEYNEN PROSI ZAGUMNEGO O SKRÓCENIE LIGI! JAKA BYŁA ODPOWIEDŹ BYŁEGO REPREZENTANTA POLSKI

Portal "Życie" pisał również o... MATEUSZ MORAWIECKI POKAZAŁ ZDJĘCIE Z SIOSTRAMI. ICH PODOBIEŃSTWO JEST NIESAMOWITE [FOTO]