Formuła 1 postanowiła zorganizować konkurs, w którym kibice oddają głosy na ich zdaniem najbardziej dramatyczny moment w zakończonym niedawno sezonie.

W jednym z pojedynków ćwierćfinałowych zabawy, fani mogli wybierać między wypadkami w Monako i Brazylii. Jeśli chodzi o ten pierwszy, to jednym z „bohaterów” był Kubica.

Jak dobrze pamiętamy, wówczas w polskiego pilota wjechał Antonio Giovinazzi. Kraksa spowodowała zablokowanie całego toru.

Organizatorzy konkursu dali jednak plamę i popełnili spory błąd. Zamiast Roberta Kubicy wpisali nazwisko Georga Russella! Takie wprowadzenie w błąd zupełnie nie przystoi ludziom pracującym dla F1.

Warto dodać, że w drugim wypadku zestawionym z kraksą Kubicy, głównymi aktorami byli obaj kierowcy Ferrari, którzy zderzyli się na torze Interlagos w Brazylii.

Przypominamy o... “JEDNO MIASTO, JEDEN ZESPÓŁ, JEDEN ŚWIAT” SKĄPO ODZIANI MILIK I ZIELIŃSKI W KALENDARZU SSC NAPOLI NA 2020 ROK [WIDEO]

Jak informował portal "Życie"... WOW, POLSKI POPIS! FANTASTYCZNY MECZ LEONA I BEDNORZA W HICIE LIGI WŁOSKIEJ! CO ONI WYPRAWIALI

Portal "Życie" pisał również o... CZY DZIECI PIOTRA RUBIKA NIE CHODZĄ DO SZKOŁY? DOCIEKLIWI INTERNAUCI ZASYPUJĄ KOMPOZYTORA PYTANIAMI