Gra popularnych „Kogutów” w bieżącym sezonie nie przypomina praktycznie w niczym tej z kampanii 2018/2019, w której drużyna pod wodzą Mauricio Pochettino dotarła aż do finału Ligi Mistrzów, ulegając w nim jednak Liverpoolowi 0:2.

Jej największa gwiazda, napastnik Harry Kane, również nie jest tak samo skuteczny, jak przed kilkoma miesiącami, co jednak zdaje się nie dotyczyć jego dyspozycji w trakcie meczów reprezentacji „Synów Albionu”, dla której w kończących się eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020 zdobył 15 bramek.

Drużyna narodowa Anglii rozegrała już wszystkie mecze w grupie A, wygrywając siedem i tylko raz przegrywając (1:2 na wyjeździe z Czechami).

W każdym z pojedynków Kane wpisywał się jednak na listę strzelców, czego nigdy wcześniej nie dokonał żaden z jego rodaków, którzy mieli szansę występować w meczach eliminacji do ME bądź MŚ. 26-latek w sześciu meczach zdobył po jednym golu, w dwóch pozostałych (z Bułgarią oraz Czarnogórą) popisał się natomiast hat-trickami.

Być może z czasem również w klubie zacznie strzelać tak często, jak w kilku poprzednich sezonach, co na pewno przełożyłoby się na większy dorobek punktowy Tottenhamu.

Autor: Adrian Kowalczyk

Jak informował portal "Życie": MMA: LEGENDARNA POLSKA SIŁA NA UFC SAO PAULO. WYGRANA JANA BŁACHOWICZA

Portal "Życie" pisał też o: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU WILFREDO LEONA! SPRAWDŹ, CO SŁYCHAĆ U SIATKARZA

Przypominamy o: JULIA WIENIAWA PODCZAS POBYTU NA EGZOTYCZNYCH WAKACJACH SPOTYKA GWIAZDĘ "TOP MODEL"