Okazuje się, że Dorota Szelągowska nie ma chyba szczęścia w miłości. Znana projektantka już jakiś czas temu opowiedziała o tym, że pandemię przeżyła w samotności. Kiedy zatem będzie miał miejsce kolejny rozwód gwiazdy?

Gwiazda nie ma szczęścia w miłości

Jak podaje portal Super Express, Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym wybrankiem był Paweł Hartlieb – aktor. Para pobrała się, kiedy kobieta była bardzo młoda, a niebawem, bo w wieku 20 lat Dorota Szelągowska urodziła ich wspólnego synka Antoniego.

Po raz kolejny projektantka postanowiła wyjść za mąż 11 lat później. Wtedy też pobrała się z Adamem Sztabą, jednak zaledwie dwa lata po tym wydarzeniu para postanowiła się rozwieźć, a sama projektantka jeszcze długo później wspominała, że żałuje tego małżeństwa.

Kolejny rozwód na horyzoncie

- Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub – wyznała Dorota Szelągowska podczas wywiadu, którego udzieliła Agacie Młynarskiej.

Obecnym, trzecim mężem znanej projektantki jest Michał Wawro. Para zawarła związek małżeński w 2017 roku, a już w 2018 roku na świecie pojawiła się córeczka Wanda. Warto zaznaczyć, że trzeci ślub Doroty Szelągowskiej był niesamowicie skromny, a wśród gości nie było nawet matki projektantki.

Jak jednak wyznaje sama gwiazda, niebawem odbędzie się trzeci rozwód. Co więcej, projektantka wyznała, że teraz nie planuje już zawierać kolejnych małżeństw.

Jak informował portal "Życie Polska": NAJPIERW ŚLUB, A TERAZ NIESAMOWITE NOWINY! ANNA CIEŚLAK I EDWARD MISZCZAK MAJĄ WAŻNE PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ? NAJNOWSZE INFORMACJE O PARZE PORUSZYŁY WIELU

Przypomnij sobie: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: ANNA BARDOWSKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ SWOIM FANOM COŚ NIETYPOWEGO. WYBRAŁA SIĘ NA BUDOWĘ NIEUKOŃCZONEGO DOMU. JEST KOMPLETNY PLAN

Portal "Życie Polska" pisał również: TEJ LEŚNEJ ROŚLINY TRZEBA WYSTRZEGAĆ SIĘ JAK OGNIA. PIĘKNY WYGLĄD OWOCÓW KUSI WIELU OSÓB, SZCZEGÓLNIE DZIECI. GATUNEK PUSTOSZY ORGANIZM W MGNIENIU OKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: RZĄD ZNALAZŁ BAT NA NIEFRASOBLIWYCH KIEROWCÓW. PROJEKT NOWELIZACJA USTAWY ZOSTAŁ JUŻ PRZYJĘTY. CO SIĘ ZMIENI? TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z WYŻSZYMI MANDATAMI