Wygląda na to, że Rafał Mroczek wiedzie niezwykle bujne życie uczuciowe! Czy aktor jest obecnie szczęśliwie zakochany? O co chodzi?

Głośne rozstanie

Jak przypomina portal Gwiazdy WP, Rafał Mroczek przez 13 lat pozostawał w związku z Joanną Skrzyszewską, jednak para rozstała się dwa lata temu. Co więcej, rozstanie było niezwykle głośne, a o perypetiach pary pisały nawet media.

Warto zaznaczyć, że jeden z konfliktów pomiędzy partnerami oparł się nawet o policję. Jak się bowiem okazuje, Joanna Skrzyszewska zadzwoniła na policję po tym, jak Rafał Mroczek zabrał ich wspólną córkę, bez zgody kobiety.

Czy oboje są szczęśliwi?

Finalnie okazuje się jednak, że emocje opadły i obecnie oboje są bardzo szczęśliwi. Rafał Mroczek ostatnio przebywał nad Bałtykiem ze swoją nową partnerką, natomiast Joanna Skrzyszewska opublikowała zdjęcie znad morza, na którym to widzimy ją w ramionach przystojnego mężczyzny.

- Najważniejsze jest znaleźć kogoś, kto dotknie twojej duszy, nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca, nie przyspieszając biegu zdarzeń. Poruszy twój świat, jednocześnie pozwalając ci pozostać w takim miejscu, w którym chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie, niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła – napisała Joanna Skrzyszewska jakiś czas temu.

Czy to zatem koniec nieporozumień i konfliktów pomiędzy byłą parą? I czy oboje odnaleźli teraz szczęście i prawdziwą miłość?

Jak informował portal "Życie": OGROMNA RADOŚĆ ZNANEGO PIŁKARZA! W ŻYCIU JAKUBA RZEŹNICZAKA ZAJDĄ TERAZ WIELKIE ZMIANY. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: KOBIETY ZNÓW WYJDĄ NA ULICE MIAST W CAŁEJ POLSCE? PANIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ OTWARCIE TEMU, CO POWIEDZIAŁ NIEDAWNO DORADCA MINISTRA EDUKACJI. JEST GORĄCO

Portal "Życie" pisał również: CO TAKIEGO PRZEZ WIELE LAT DONALD TUSK UKRYWAŁ PRZED WSZYSTKIMI? OKAZUJE SIE, ŻE POLITYK MOŻE MIEĆ OGROMNE KOMPLEKSY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EDYTA GÓRNIAK ZABIERA SIĘ ZA EDUKACJĘ? GWIAZDA POSTANOWIŁA ZAŁOŻYĆ I WYBUDOWAĆ SZKOŁĘ! CZEGO ZAMIERZA W NIEJ UCZYĆ? NOWA DROGA ŻYCIOWA PIOSENKARKI