Małgorzata Trzaskowska ma wielkie powody do dumy. Kobieta została wyróżniona w ważnym plebiscycie.

Małgorzata Trzaskowska znana jest jako zaangażowana w życie społeczne oraz polityczne osoba. Ze swojej aktywności zasłynęła już podczas kampanii wyborczej, kiedy to jej mąż Rafał Trzaskowski starał się o fotel prezydenta. Wszyscy liczyli na to, ze Polska wreszcie doczeka się pierwszej damy, której aktualnie brakuje. Mimo iż Agata Duda piastuje „stanowisko” pierwszej damy w kraju, żona prezydenta nie jest aktywna w życiu narodu. Agata Duda nie zdecydowała się nawet na zabranie głosu w jakże ważnej sprawie – rewolucji kobiet.

Małgorzata Trzaskowska YouTube
Małgorzata Trzaskowska YouTube

Mimo iż Rafał Trzaskowski pozostał na stanowisku prezydenta Warszawy i nie objął swoim panowaniem całego kraju, Małgorzata Trzaskowska nie zaprzestała swojej aktywności. Zona prezydenta miasta stołecznego stworzyła fundację. Zadaniem Fundacji Wspólnota Kobiet jest poprawianie sytuacji kobiet oraz ich rodzin. Teraz została także wyróżniona.

To wielkie wyróżnienie dla Małgorzaty Trzaskowskiej

Żona Rafała Trzaskowskiego została wyróżniona przez "Wysokie Obcasy". Małgorzata Trzaskowska została znalazła się wśród 50 śmiałych Polek 2020 roku. Okazuje się, ze kobieta została doceniona przez „niezależność w działaniu”, co oznacza, że jak dotąd żadna z przyszłych pierwszych dam nie działała niezależnie od swojego kandydującego na prezydenta męża. Trzaskowska, która okazała się prawdziwa „społeczniarą” samodzielnie ruszyła w Polskę, gdzie przeprowadziła tysiące rozmów i spotkań, które zaowocowały miedzy innymi otwarciem Wspólnota Kobiet.