Właśnie w sejmie pojawił się nowy pomysł i trwają dyskusje w sprawie wprowadzenia w życie obowiązku zapłacenia podatku, jakiego jeszcze nie było. Polacy nie kryją zaskoczenia, ale także ogromnego oburzenia całą sytuacją. Koniecznie przeczytaj, o o chodzi!

Jak powszechnie wiadomo, temat podatków w Polsce jest kwestią niezwykle sporną i dyskusyjną. Od lat trwają nieustające wręcz rozmowy, spekulacje oraz kłótnie dotyczące tej kwestii.

Polacy zarzucają rządzącym, że podatki są zbyt wysokie i dotyczą zbyt wielu sfer. Mówi się, że dziś podatek trzeba zapłacić od wszystkiego. Jak się okazuje, wcale nie, ponieważ do sejmu właśnie trafił całkiem nowy pomysł, jakiego nikt prędzej nie słyszał.

Polacy nie kryją zaskoczenia, ale także ogromnego zażenowania i oburzenia! O co konkretnie chodzi? Za co Polacy mają płacić kolejny podatek?

Całkiem nowy podatek – czy wejdzie w życie?

Jak wynika z dyskusji przeprowadzanych poprzez rządzących, nowy podatek miałby być odprowadzany od… deszczu! Tak, to nie żart – podatek od deszczu jest prawdziwym pomysłem, nad którym właśnie trwają spekulacje.

W skali roku kwota ta wynosiłaby 1350 złotych, a pieniądze pozyskane w ten sposób ponoć miałyby być wykorzystywane w walce z suszą. Polakom jednak nie podoba się ten pomysł, zwłaszcza dlatego, że zwolnieni od niego mieliby być księża!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE