W czwartek w Pałacu Prezydenckim odbyło się długo wyczekiwane spotkanie. Rafał Trzaskowski przyjął zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy i pojawił się w pałacu jako jego gość. Politykom nie towarzyszyły ich małżonki. Zdjęcie ze spotkania pojawiło się na Twitterze. To tam rozpętała się burza wokół… butów Trzaskowskiego. O co chodzi?

Burza o … martensy!

Rafał Trzaskowski jest spotkał się wczoraj z Andrzejem Dudą. Politycy rozmawiali na temat kampanii wyborczej, samorządów czy kwestii związanej z wolnością słowa w mediach. Jak się okazuje nie to, o czym dyskutowali politycy, a buty Trzaskowskiego były największą sensacją.

- To była spokojna rozmowa, spokojne spotkanie, gdzie mówiliśmy też o przyszłości Polski, o tym jak chcemy, żeby Polska się nadal rozwijała. Przede wszystkim jak chcemy, żeby była realizowana dalej ta bezpośrednia polityka na scenie politycznej – mówił prezydent Duda.

Rafał Trzaskowski wykazał podobne stanowisko co prezydent.

- W Polsce dziś potrzebna jest rozmowa merytoryczna. Na pewno w wielu sprawach się różnimy, ale ważne jest, żeby wysłuchać argumentów drugiej strony i rozmawiać w sposób stanowczy, ale merytoryczny - powiedział Rafał Trzaskowski.

Jak się okazuje nie to, o czym rozmawiali politycy ale buty Trzaskowskiego wywołały ogromną sensację. Prezydent Warszawy udał się na spotkanie w martensach. Nie wszystkim internautom podobały się buty Trzaskowskiego. Niektórzy z nich uważają, że nie nadają się one na takie okoliczności nie pasują do garnituru.

A wy co myślicie?