Aktorka Anna Dereszowska ma za sobą trudne chwile. Jej córka Lena ma poważne problemy zdrowotne. Co więcej okazało się, że dziewczynka musiała niedawno przejść operację. Teraz czeka ją długa rehabilitacja.

Lena jest córką Ani Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego. Jak donosi portal "Jastrząb Post" w ostatnim czasie w mediach społecznościowych aktorki pojawił się tajemniczy wpis, który zaniepokoił fanów gwiazdy.

"Trochę ważnych spraw ogarnialiśmy rodzinnie. Wciąż ogarniamy. Trzymajcie kciuki, proszę, i zdrowia życzcie!"

Co się dzieje ze zdrowiem Leny?

Magazyn "Dobry Tydzień" poinformował, że 11-latka przeszła poważną operację nóg. Interwencja specjalistów była nieunikniona. I choć, przebiegła dobrze, dziewczynkę czeka teraz wymagająca rehabilitacja. Wszystko po to, by mogła wrócić do całkowitej sprawności.

Dziewczynka może liczyć na wsparcie mamy i jej partnera - fotografa Daniela Duniaka. Para dba o to, by Lena nie musiała rezygnować z codziennych obowiązków, tj. szkoła. Anna Dereszowska nie chce by problemy ze zdrowiem całkowicie odcięły jej córkę od zwyczajnego życia.

Okazuje się, że to nie pierwsze problemy 11-latki

Oprócz problemów z poruszaniem dziewczynka ma też dużą wadę wzroku. Jak donosi "Jastrząb Post" sprawa jest poważna, a kłopoty z widzeniem utrudniają sprawne funkcjonowanie na co dzień.

"Wada z całą pewnością będzie jej się pogłębiała, już nam to okulista powiedział."

Zmartwiona mama zdradziła, że buntowniczy wiek nastolatki sprawia, iż nie do końca stosuje się do zaleceń okulistów. Czytanie z latarką pod kołdrą jest jednym z wielu niezdrowych przyzwyczajeń Leny.

Mimo problemów w życiu prywatnym, aktorka nie daje po sobie poznać, iż ma za sobą chwile zamrtwień. Przed świętami pełna optymizmu życzyła fanom wszystkiego, co najlepsze. Dodając, iż to bycie razem jest najcenniejszym, świątecznym prezentem.

Warto sobie przypomnieć...NIEGDYŚ MAŁĄ NEL ZACHWYCAŁA SIĘ CAŁA POLSKA. JAK DZIŚ WYGLĄDA GWIAZDA "W PUSTYNI I W PUSZCZY"

Portal "Życie" pisał: KORONIEWSKA KONTRA DOWBOR. W SIECI POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY FILMIK Z UDZIAŁEM PARY. "DOWBORY BE HAPPY"

Informował również...KURDEJ-SZATAN UCISZYŁA SWOJĄ "FANKĘ" JEDNYM ZDANIEM. MISTRZOWSKA RIPOSTA W WYKONANIU BAŚKI