Od śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak minęły cztery miesiące. Przypominamy, że Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku na Mazurach.

Od tej pory dziennikarka bardzo rzadko pojawia się publicznie. Prezenterka praktycznie całkowicie zrezygnowała z życia na wizji.

Tragiczny wypadek Piotra Woźniaka-Staraka odebrał dziennikarce radość życia. Strata ukochanego sprawiła, że kobieta zrezygnowała z obowiązków i na chwilę obecną porzuciła pracę dla stacji TVN.

Przedstawiciele stacji zapewniają, że Agnieszka wróci do pracy wtedy, kiedy będzie na to gotowa. Jednak nie wiadomo, jak długo potrwa powrót do zwyczajnego funkcjonowania gwiazdy. W końcu po takiej tragedii trudno wrócić do normalności.

Ostatnio jednak w życiu Agnieszki Woźniak-Starak doszło do pewnego przełomu. Mianowicie, dziennikarka po długiej nieobecności na portalach społecznościowych postanowiła się uaktywnić. Prezenterka udostępniła na Instagramie relację na żywo.

W jakiej sprawie chciała zaapelować dziennikarka?

Relacja Woźniak-Starak dotyczyła ceremoni wręczenia Nagrody Nobla dla Olgi Tokarczuk. Prezentera okazała w ten sposób wsparcie dla pisarki i pokazała jak ważnym momentem dla nas wszystkich jest odebranie przez Polkę tak prestiżowej nagrody literackiej.

I choć fani Agnieszki nie spodziewali się takiej aktywności, wszyscy jednogłośnie stwierdzają, że to dowód na to, iż dziennikarka powoli wraca do rzeczywistości sprzed wypadku Piotra. Dla internautów to znak, że może w niedalekiej przyszłosći Agnieszka Woźniak-Starak wróci do telewizji.

Warto sobie przypomnieć...KLAUDIA EL DURSI POPROWADZI NOWE SHOW TVN-U. CZY ZOSTANIE TWARZĄ STACJI

Portal "Życie" pisał: ŚWIĄTECZNY KLIMAT Z VIKI GABOR, KTÓRA ZAŚPIEWAŁA KOLĘDĘ. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI

Informował również...WSZCZĘTO ŚLEDZTWO W SPRAWIE „MAM TALENT”. CO WYDARZYŁO SIĘ ZA KULISAMI POPULARNEGO SHOW