Kłopoty w rodzinie królewskiej zostały zażegnane, jednak ciemne chmury zgromadziły się teraz nad krewnymi księżnej Kate. Zazwyczaj to o Meghan Makler było głośno. Co było powodem wielkiej awantury i złości żony następcy brytyjskiego tronu?

Wszystko za sprawą wuja księżnej, który nie może poszczycić się nienagannym wizerunkiem. Jego najnowszy występek sprawił w osłupienie Kate Middleton, możliwe, że nigdy nie wybaczy krewnemu.

Zobacz także: DEKADĘ TEMU NA ŚWIAT PRZYSZŁY SŁYNNE OŚMIORACZKI. JAK WYGLĄDAJĄ TERAZ?

Podobno księżna wciąż rozpamiętuje haniebne zachowanie wuja, Gary’ego Goldsmitha. Mężczyzna fatalnie potraktował swoją żonę, a wszystko zaczęło się od błahej scysji podczas powrotu z aukcji charytatywnej.

Małżeństwo wracało taksówką do domu, kiedy nagle zaczęli się kłócić. Spór przerodził się w przepychankę na oczach kierowcy pojazdu. Z relacji świadka wynika, że krewny Kate uderzył żonę, Julie-Ann Goldsmith, w twarz tak mocno, że kobieta się wylądowała na chodniku.

Zobacz także: SEKRET BYŁEJ KOCHANKI KSIĘCIA KAROLA UJRZAŁ ŚWIATŁO DZIENNE! CHCESZ WIEDZIEĆ W JAKI SPOSÓB UKRYWAŁA SIĘ PRZED KSIĘŻNĄ DIANĄ?

Ponoć Kate Middleton wciąż rozpamiętuje sytuację i nie jest w stanie wybaczyć wujowi. Zdarzenie zdradza, że w wyższych sferach również dochodzi do przemocy, a życie tam nie jest usłane różami.

Źródło: „pikio.pl”