Dziesięć lat temu na świat przyszły jedne z najsłynniejszych dzieci. Już od pierwszych minut od narodzin rozpisywał się o nich cały świat. Kobieta, która przez prawie 9 miesięcy nosiła pod sercem aż ośmioro maleństw, trafiła do księgi rekordów Guinessa.

Jak zmieniła się zarówno ona, jak i sławne dzieciaki? Maleństwa dorastają, to oczywiste, jednak największą uwagę skupia na sobie ich rodzicielka. Od porodu przeszła niesamowitą metamorfozę.

Zobacz także: EDYTA GÓRNIAK NIE CZUJE SIĘ NAJLEPIEJ. ZDRADZIŁA, ŻE MA ZAKWASY I BOLĄ JĄ PLECY

Do zapłodnienia ośmioraczków doszło w wyniku in vitro. Już od początku Natalie Suleman została poinformowana, że w niedalekiej przyszłości urodzi siedmioro potomków.

Poród odbył się aż dziewięć tygodni przez planowaną datę. Jakie zdziwienie pojawiło się na twarzach zarówno lekarzy, jak i matki, kiedy na świat wydała nie siedmioro, a ośmioro dzieci.

Maleństwa oraz ich matka szybko stali się sławni. Rozpisywały się o nich wszystkie gazety, wydarzenie relacjonowano w telewizji. Suleman na fali rozpoznawalności założyła konto na Instagramie i tak zaczęła regularnie publikować zdjęcia swoje i swoich pociech.

Zobacz także: CHCESZ ZAROBIĆ FORTUNĘ? SPRAWDŹ CZY MASZ W DOMU BANKNOT O NOMINALE 1$ I DOBRZE MU SIĘ PRZYPATRZ!

Jak teraz wygląda Natalie Suleman oraz Jozjasz, Jeremiasz, Makai, Jonasz, Nariyah, Izajasz, Noe i Maliya? Oto zdjęcia:

Żródło: „pikio.pl”