Księżna Diana była jedną z najbardziej ulubionych członkini rodziny królewskiej wszech czasów. Mimo, że społeczeństwo od zawsze darzyło ją dużą sympatią, to okazuje się, że nie miała wcale łatwego życia. Jej związek z księciem Karolem od samego początku nie należał do udanych. Teraz po wielu latach dawna kochanka monarchy zdradziła, w jaki sposób ukrywała się przed jego żoną.

Małżeństwo księżnej Diany z księciem Karolem z pewnością nie należało do udanych. Mimo, że wielu osobom wydaje się, że życie na królewskim dworze powinno być idealne, to okazuje że nie zawsze jest usłane różami. Nie od dziś wiadomo, że w związkach monarchów zdrada to wcale nie odosobniony przypadek. Przykładowo mąż Lady Di bardzo długo ukrywał przed nią fakt, że ma kochankę. Po wielu latach kobieta postanowiła wyjawić, w jaki sposób ukrywała się przez ówczesną żoną księcia Karola.

Sekrety w rodzinie królewskiej

Wiele lat temu całemu światu wydawało się, że książę Karol i księżna Diana tworzą idealne małżeństwo. Okazuje się jednak, że monarcha w tamtym czasie zakochał się w Kamili Parker-Bowles, z którą obecnie jest żonaty. Ich miłość przez długi czas była zakazana, a królowa Elżbieta nie chciała nawet słyszeć o romansie syna. Mimo tego, kochankowie nie przestali się widywać. Wkrótce potem ich sekretne spotkania stały się obiektem zainteresowania mediów.

Zobacz także: Powiedział, że powinna się spodziewać, że zacznie ją zdradzać. Księżna Diana upokorzona przez męża

Kiedy na jaw wyszła prawda o romansie księcia Karola rodzina królewska postanowiła natychmiast reagować starając się wyciszyć skandal i nie ograniczyć nowe tematy dla prasy. W tym celu podjęto radykalne kroki, które miały doprowadzić do całkowitego zniknięcia Kamili z życia publicznego. Dziś, gdy większość osób zaakceptowała wybór syna królowej Elżbiety II, dawna kochanka postanowiła odpowiedzieć o ich sekretnych spotkaniach.

Sekretne spotkania księcia Karola i jego kochanki

W jednym z wywiadów przeprowadzonych z Kamilą Parker-Bowles postanowiła zdradzić, w jaki sposób ukrywała się dawniej przed księżną Dianą i dziennikarzami. Okazuje się, że księżna Kornwalii ukrywała się we wsi Wiltshire, gdzie przez długi czas nie wypuszczano jej nawet na krótki spacer. Mogli ją odwiedzać rodzice i bliscy przyjaciele, ale sama musiała żyć w odosobnieniu.

Zobacz także: Elton John zdradził, czego nie wiemy o księżnej Dianie. Fakty po raz pierwszy ujrzały światło dzienne 

„Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. Przez rok prawie nigdzie nie wychodziłam. To był okropny okres, którego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym go, gdyby nie moja rodzina” – wspomina.

Źródło: „Pikio.pl”