Anna Lewandowska praktycznie zawsze stara się towarzyszyć swojemu ukochanemu podczas jego piłkarskich zmagań. Nie da się ukryć, że wsparcie bliskiej osoby zawsze motywuje do działania i zwiększa pewność siebie.

Dlaczego Anna Lewandowska wyleciała z Kataru?

Jak podaje portal Lelum, wczoraj Anna Lewandowska ogłosiła jednak, że nie może już dłużej zostać w Katarze. Po wygranym meczu Polaków, w którym to Robert Lewandowski zdobył dla nas jedną z dwóch bramek, znana trenerka postanowiła wrócić do Barcelony. Czy oznacza to, że nie będzie wspierać swojego męża podczas trzeciego meczu fazy grupowej?

Z wpisu, który Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie, możemy się domyślać, że jej powrót do Barcelony to tylko chwilowe rozwiązanie. Gwiazda napisała bowiem „Do zobaczenia Katar”.

Czy znana trenerka będzie obecna na trzecim meczu naszej kadry?

Wiele wskazuje na to, że Lewandowska tylko na chwilę wróci do Barcelony. Może ma do załatwienia nieco biznesowych spraw, a może koniecznie musi wrócić do dzieci, które bez wątpienia bardzo tęsknią za swoimi rodzicami.

Miejmy jednak nadzieję, że znana trenerka już niebawem znów przyleci do Kataru, aby kibicować swojemu mężowi i całej kadrze w ostatnim, najważniejszym meczu fazy grupowej. Wszyscy liczymy bowiem na wygraną z Argentyną i wyjście z grupy!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ