Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia, które wskazują, że Barbara Kurdej-Szatan miała zostać jedną z prowadzących program „Pytanie na śniadanie”. Znana aktorka miała odrzucić propozycję. Czy faktycznie miało to miejsce i dlaczego tak się stało?

Gwiazda wyjawiła dlaczego zdecydowała się na taką decyzję

Jak podaje portal TeleMagazyn, ostatnio sama aktorka zabrała głos na temat doniesień. Barbara Kurdej – Szatan wyjaśniła, dlaczego odrzuciła tak dobrą propozycję stacji TVN. Jak się okazuje, gwiazda nie chciała tracić czasu na pracę, w której nie do końca widziała dla siebie miejsce.

Barbara Kurdej - Szatan chce się spełniać w aktorstwie

- W TVN-kiedyś odmówiłam prowadzenia "Dzień Dobry TVN", dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką – zaznaczyła Barbara Kurdej – Szatan podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pudelek.

Gwiazda dodała, że jej zdaniem takie programy powinni prowadzić dziennikarze. Ona zdecydowanie woli spełniać się w aktorstwie. Jak sama zaznacza, uwielbia pojawiać się na deskach teatru, a występować na szklanym ekranie. Taką ścieżkę wybrała dla siebie i tego zamierza się trzymać. Niebawem w kinach pojawi się film z udziałem znanej aktorki.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ