Nie da się ukryć, że wczorajszy mecz naszej reprezentacji z Arabią Saudyjską dostarczył nam sporo emocji. Przepiękne dwie bramki, zapewniły nam dodatkowe punkty w tabeli i wiele wzruszeń. Niestety, najważniejsze starcie wciąż przed nami.

Najważniejsze starcie dopiero przed nami

W środę zagramy bowiem z Argentyną i to ten mecz zadecyduje, które drużyny wyjdą z grupy. Jak wiadomo, Argentyna jest jedną z lepszych drużyn w światowej piłce nożnej, dwukrotnie zdobyli tytuł mistrza świata. Wczoraj zespół w biało – niebieskich koszulkach wygrał z Meksykiem 2:0.

Jak podaje portal o2, do zbliżającej się rozgrywki pomiędzy Polakami, a Argentyńczykami odniósł się sam Leo Messi. Podczas wczorajszej konferencji po meczu z Meksykiem, jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie odniósł się do przegranej z Arabią Saudyjską oraz skomentował nadchodzące, środowe spotkanie.

Messi nie boi się Polaków, ale wie że nie będzie to łatwe spotkanie

Jak wyznał sam Leo Messi, jego koledzy z drużyny dołożą wszelkich starań, aby wygrać ostatni mecz w fazie grupowej. Zaznacza jednak, że Argentyna nie boi się Polaków.

- Nie mamy już na sobie tego balastu. Ale nie ma też miejsca na błąd. Wiemy o tym i zrobimy wszystko, by wygrać - zaznaczył Messi.

Przypominamy, że ostatni mecz fazy grupowej już w najbliższą środę o 20:00

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ