Pierwszy mecz, jaki nasza kadra rozegrała na Mistrzostwach Świata w Katarze, nie był zbyt emocjonujący. Niestety, końcowy remisowy wynik nie zadowolił kibiców biało-czerwonych. W sieci tuż po spotkaniu pojawiło się natomiast mnóstwo nieprzychylnych komentarzy.

Jaki wynik będzie tym razem?

Wielu kibiców uważa, że pierwszy mecz był po prostu bardzo źle rozegrany. Nasi piłkarze nie dostarczyli nam emocji, gra była na średnim poziomie, a czarę goryczy przelał nietrafiony karny, który wykonywał Robert Lewandowski. Czy zatem dziś możemy liczyć na prawdziwe, piłkarskie emocje?

Portal Radio Zet przypomina, że już dziś, dokładnie o godzinie 14:00 będziemy mogli oglądać drugi mecz biało – czerwonych. Dzisiaj zagramy z Arabią Saudyjską. Oczywiście kibice mają nadzieję, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem Polaków.

Trzymamy kciuki za naszych piłkarzy

Warto zaznaczyć, że już jakiś czas temu trener naszej kadry przyznawał, że mecz z Arabią Saudyjską to dość spore wyzwanie. Michniewicz zaznaczył bowiem, że nie ma pojęcia o tym, w jaki sposób grają saudyjscy piłkarze. Nie jest to niczym dziwnym, bowiem członkowie kadry Arabii Saudyjskiej nie grają w żadnym ze światowych klubów.

Czy mamy zatem szansę na wygraną? Już o 14:00 trzymajmy mocno kciuki za naszych piłkarzy i kibicujmy im przed telewizorami!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ