Wiele osób jest przekonanych, że rodzinne historie uwielbiają się powtarzać i trudno jest wyjść z błędnego koła. Podobnie było w przypadku Kasi. Jej babcia rozstała się z dziadkiem, kiedy dowiedziała się, że ten od wielu lat ją zdradza. Mama Kasi także wyrzuciła swojego męża z domu, bowiem na jaw wyszło, że ma on drugą rodzinę. Siostra dziewczyny także została zdradzona przez swojego męża.

Kasia nie miała szczęścia

To wszystko spowodowało, że Kasia bała się założyć poważny związek. Po pewnym czasie spotykania się z mężczyznami, nachodziły ją ogromne wybuchy gniewu, których partnerzy nie mogli znieść i związek finalnie się rozpadał.

Pewnego dnia Kasia skarżyła się swojemu przyjacielowi, że nie potrafi odnaleźć szczęścia z żadnym z mężczyzn. Wtedy to Mariusz wyznał, że jest w niej zakochany od wielu lat, a ona nie dostrzega tego, że on jest obok. Po takim wyznaniu para postanowiła spróbować.

Trudne wyznanie

Zakochani byli ze sobą bardzo szczęśliwi, wszystko układało się po ich myśli, aż do czasu. Kasia postanowiła wyjść z koleżankami do klubu. Nieco więcej wypiła i nagle zaczęła flirtować z nieznajomym. Nawet się nie zorientowała, kiedy przenieśli się do jego mieszkania. Dopiero rano Kasia zdała sobie sprawę z tego, co się stało. Szybko zabrała swoje rzeczy i wybiegła z domu nieznajomego.

Po pewnym czasie okazało się, że kobieta jest w ciąży. Była przekonana, że dziecko pochodzi ze zdrady, jednak nigdy nie przyznała się do tego Mariuszowi. Gdy synek przyszedł na świat, był bardzo podobny do mężczyzny, z którym Kasia spędziła jedną noc. Mariusz nie zwrócił na to uwagi i powtarzał, że jest niesamowicie szczęśliwy i bardzo kocha dziecko.

Jakiś czas potem Mariusz wyznał swojej ukochanej, że dopuścił się zdrady. Błagał ją o wybaczenie i obiecywał, że był to jednorazowy wyskok, podczas urodzin jego kolegi. Kasia niemal od razu wybaczyła swojemu ukochanemu, z czego on sam bardzo się ucieszył. Do dziś jednak sama nie przyznała się do nocy spędzonej poza domem z obcym mężczyzną.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ