Pierwsze małżeństwo kobiety okazało się nieporozumieniem. Para szybko się rozwiodła, a Agnieszka wróciła do swojej rodzinnej wsi. Kobieta mocno zaangażowała się w pracę, robiła kursy, nieustannie się doszkalała. Nie chciała jednak zakładać nowego związku, bowiem ostatnie emocje wciąż były w niej żywe.

Agnieszka nie miała szczęścia w miłości

Kiedy Agnieszka wyjechała na kolejne kursy poznała jednak interesującego mężczyznę. Był nim Tomasz, niezwykle zabawny i inteligentny. Mimo ogromnej różnicy wieku, mężczyzna był starszy od Agnieszki o 15 lat, oboje bardzo dobrze się dogadywali. Wydawało im się, że znają się całe życie. Dzieci Tomasza szybko zaakceptowały swoją nową mamę i nawiązały z nią ogromną więź.

Po upływie piętnastu lat Agnieszka zaproponowała, aby zalegalizowali swoje małżeństwo. Tomasz nie chciał jednak czynić tak poważnego kroku i wyznał, że nie ma dla niego różnicy jakie nazwisko ma w dowodzie Agnieszka, skoro i tak się kochają. Kobieta przystała na to i stwierdziła, że faktycznie papiery nie są najważniejsze.

Wkrótce jednak mężczyzna bardzo poważnie zachorował. Agnieszka nieustannie opiekowała się nim i nie odstępowała go na krok. Niestety, stan zdrowia każdego dnia mocno się pogarszał. Pół roku później Tomasz zmarł, zostawiając Agnieszkę samą w ogromnym mieszkaniu. Kobieta nie mogła pogodzić się z taką stratą.

Miało być zupełnie inaczej

To nie był jednak koniec złych wiadomości. Pół roku później do Agnieszki przyjechały dzieci Tomasza i przekazały jej wolę ojca, którą zapisał w testamencie.

- Mamo, możesz o tym nie wiedzieć, ale nasz ojciec zaznaczył w testamencie, że mieszkanie zostało nam przepisane, ale ciebie tam nie ma. Teraz nigdzie cię nie wyrzucimy. Na razie możesz tu zostać, ale lepiej szybko przenieś się do swojego domu. W końcu trzeba płacić za media, ale my nie możemy pomóc, mamy własne rodziny – oznajmiły dzieci.

Agnieszka znów wróciła na wieś, do domu swojej siostry. Do dziś nie może uwierzyć, że jej ukochany tak ją potraktował. Może właśnie z tego względu nie chciał wziąć ślubu.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ