Sytuacja związana z Kasią Cichopek oraz Maciejem Kurzajewskim dostarcza nieustannie wielu plotek na ich temat. Niestety, w sieci roi się od doniesień na temat nowej pary, a komentarze na temat ich związku nie zawsze są przychylne.

Nikt nie spodziewał się takiego docinka ze strony dziennikarza

Mimo, że para jest obecnie na wyżynach popularności, to muszą nieraz zmagać się z niestosownymi docinkami w ich kierunku. Podobnie było w ostatnią sobotę, kiedy gościem „Pytania na śniadanie” był Roman Rogowiecki, znany dziennikarz.

Jak podaje portal Pomponik, rozmowa z Romanem Rogowieckim dotyczyła Karela Gota – jednego z najpopularniejszych czeskich gwiazdorów. W pewnej chwili artystę zaczęto porównywać do największych gwiazd z amerykańskiej sceny. Kiedy pojawiło się nazwisko Franka Sinatry, Kasia Cichopek zdała się być mocno poruszona, na co zwrócił uwagę sam Rogowiecki.

Taki komentarz był totalnie nie na miejscu

- Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę? – rzucił zaproszony dziennikarz.

Na ekranach widać było, że prowadzący dość mocno się zmieszali jednak udali, że nie słyszeli niestosownego komentarza. Dalsza rozmowa przebiegała jednak w mocno napiętej atmosferze. Z czasem Maciej Kurzajewski próbował nieco rozluźnić sytuację, jednak nie dało się nie zauważyć zniesmaczenia na twarzy Kasi Cichopek.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ