Jak podaje portal "Super Express", w ostatnim czasie kariera Katarzyny Cichopek nabrała sporego rozpędu. Gwiazda "M jak miłość" dostała najpierw angaż w programie "Pytanie na śniadanie", a potem poprowadziła koncert w ramach opolskiego festiwalu. Teraz przed Cichopek kolejna zawodowa szansa - będzie gospodynią nowego programu na kanale TVP Kobieta. Z kim poprowadzi program?

Głośno o Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek nie znika w ostatnich miesiącach z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą rozstania z Marcinem Hakielem, z którym związana była przez 17 lat. Po wydaniu przez parę lakonicznego oświadczenia, zaczęły się spekulacje dotyczące powodów ich rozstania. Nieco światła na tę sprawę rzucił mąż aktorki.

W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską Marcin Hakiel powiedział, że jego żona od jakiegoś czasu prosiła go o danie jej przestrzeni i wolności. Potem dodał, że po jakimś czasie okazało się, że ta "wolność ma imię", co wskazywało na to, że aktorka zdradziła męża z innym. To pociągnęło za sobą lawinę nieprzychylnych komentarzy pod adresem Katarzyny Cichopek.

Na szczęście dla aktorki zamieszanie wokół jej osoby wcale nie przełożyło się na odsunięcie jej przez władze TVP w cięń - wprost przeciwnie, co rusz Katarzyna Cichopek może liczyć na nowe wyzwania zawodowe. Niedawno wspólnie z Maciejem Kurzajewskim poprowadziła jeden z koncertów w ramach opolskiego festiwalu.

Teraz będzie mogła się sprawdzić, jako gospodyni kolejnego programu, jaki zadebiutuje na antenie stacji TVP Kobieta. Cichopek poprowadzi "Operację aranżację". Kto będzie jej towarzyszył?

Katarzyna Cichopek chwali się nowym parterem

"Operacja aranżacja" będzie programem wnętrzarskim, w którym będziemy mogli oglądać metamorfozy wnętrz. Okazuje się, że Katarzyna Cichopek nie poprowadzi programu sama. Będzie jej towarzyszył architekt Jonatan.

Aktorka pochwaliła się nowym partnerem w mediach społecznościowych. Nie ulega wątpliwości, że oboje świetnie się ze sobą dogadują i dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Katarzyna Cichopek i Jonatan/Instagram @Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek i Jonatan/Instagram @Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek i Jonatan/Instagram @Katarzyna Cichopek

Myślicie, że program ma szansę powtórzyć sukces podobnych formatów realizowanych przez konkurencyjne stacje?

To też może cię zainteresować: Edward Miszczak nie pracuje już w TVN. Taką wiadomością pożegnał się ze swoimi współpracownikami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rolnik szuka żony: Do sieci trafiły zdjęcia Seweryna ze ślubu. Rolnik, który nie znalazł miłości w programie się ożenił. Panna młoda zachwyciła

O tym się mówi: Dla wielu to prawdziwy przysmak. Mogą jednak poważnie zaszkodzić