Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że Edward Miszczak przestał być dyrektorem programowym stacji TVN. Dyrekcja zapewniała, że obejmie on przynajmniej przejściowo funkcję dyrektora pionu programmingu. Miszczak nie zagrzał miejsca na tym stanowisku. Ze swoimi współpracownikami pożegnał się za pomocą wiadomości, której treść trafiła do mediów.

Edward Miszczak znika z TVN

Edward Miszczak związany był z TVN od momentu jego powstania. Przez wiele lat był dyrektorem programowym stacji i wypełniał swoj obowiązku ze sporym sukcesem, o czym wymownie świadczyła liczba widzów, którą przed telewizory przyciągała przygotowywana ramówka.

To on wykreował wiele gwiazd, w tym między innymi Małgorzatę Rozenek-Majdan, która wkroczyła do świata mediów dzięki prowadzeniu programu "Perfekcyjna Pani Domu". Po informacji, że Miszczak pożegnał się ze stanowiskiem w sieci zawrzało, a wiele gwiazd TVN-u dzieliło się smutkiem z tego powodu.

Edward Miszczak odchodzi ze stacji

Komunikat dotyczący odejścia Edwarda Miszczaka z funkcji dyrektora programowego TVN nie zawierał żadnych szczegółów dotyczących przyczyn takiego obrotu spraw. Zapewniano również, że w okresie przejściowym, Miszczak ma pełnić funkcję dyrektora pionu programmingu. Wygląda na to, że ów okres przejściowy właśnie się skończył.

W poniedziałek Edward Miszczak miał się pojawić w pracy, ale tylko po to, aby zabrać swoje rzeczy i wysłać swoim współpracownikom wiadomość pożegnalną. Przyznał w niej, że świętował z TVN wiele sukcesów, ale zdarzały się chwile, kiedy musiał "przełknąć gorzką pigułkę".

Zaznaczył również, że był jednym z autorów sukcesu stacji, która z "ambitnej, ale mało znaczącej telewizji" urosła do rangi wielkiej firmy, która "zajmuje ponad 1/4 rynku". Podziękował wszystkim, z którymi współpracował i wyraził pewność, że świetnie poradzą sobie w nowej sytucji.

Co sądzicie o odejściu Edwarda Miszczaka ze stacji?

To też może cię zainteresować: Rolnik szuka żony: Do sieci trafiły zdjęcia Seweryna ze ślubu. Rolnik, który nie znalazł miłości w programie się ożenił. Panna młoda zachwyciła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dla wielu to prawdziwy przysmak. Mogą jednak poważnie zaszkodzić

O tym się mówi: NIK ujawnia ogromne sumy, jakie trafiły do ojca Tadeusza Rydzyka. Co konkretnie udało się ustalić kontrolerom