W ostatnim czasie media huczą na temat Edyty Górniak. Do takiej popularności przyczyniają się przede wszystkim dość kontrowersyjne poglądy wokalistki, które głosi od czasu pandemii koronawirusa.

Gwiazda nie stroni od teorii spiskowych

Edyta Górniak od dłuższego czasu otwarcie mówi o swoich przekonaniach. Niedawno wokalistka wyznała, że żyje na Ziemi od ponad 4000 tysięcy lat, jeśli mierzyć czasem linearnym. Co więcej, gwiazda uważa, że wśród nas żyją reptiianie, bioroboty oraz hybrydy. Górniak wyznaje, że pasją do takich teorii zaraził ja jej syn – Allan.

Jak podaje portal Pomponik, jakiś czas temu Edyta Górniak wyznała, że omal nie wstąpiła do sekty. Jak się okazuje, jej nietypowe poglądy sprawiły, że stała się celem dla różnorodnych grup wyznaniowych.

Górinak omal nie wstąpiła do sekty!

Wokalistka wyznała, że jeden z członków sekty chciał ją przekonać o tym, że jest chora, a oni chcą pomóc w uratowaniu jej ciała oraz duszy. Górniak ostrzegała także, aby nie ufać osobom, które twierdzą że miały prorocze sny na temat Twojej choroby.

- Jeśli kto usłyszy jakąś informacje i poczuje skurcz brzucha lub ból albo kłucie, to jest to nieprawdziwa informacja - dodała Edyta Górniak podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

A jakie jest Wasze zdanie na temat ostatnich wypowiedzi Edyty Górniak?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ