Ola Kwaśniewska dla wielu osób, tak jak jej mama, jest ikoną mody. Zawsze ma idealny makijaż, a jej stylizacje podbijają serca fanów gwiazdy. Mimo, że Ola z reguły ubiera się skromnie, to w jej kreacjach jest sporo elegancji i szyku. Jednak ostatnie wyznanie gwiazdy może powalić na kolana.

Takiego wyznania nikt się nie spodziewał!

Jak wiadomo, Ola Kwaśniewska nie narzeka na dochody. Z tego też względu wiele osób jest przekonanych, że celebrytka opiera swoje stylizacje przede wszystkim na drogich kreacjach prosto od czołowych projektantów. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Kwaśniewska sama przyznała, że lubuje się w stylizacjach z drugiej ręki.

- Kupuję ubrania głównie z drugiej ręki. Regularnie. Mam piękne rzeczy z drugiej ręki. Mam dwie grupy na Facebooku, gdzie dziewczyny wrzucają ciuchy, których chcą się pozbyć i tam parę rzeczy znalazłam – wyznała Ola Kwaśniewska podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Jastrząb Post.

Stawia na jakość, a nie ilość

Gwiazda dodała także, że podczas zakupów zdecydowanie stawia na jakość ubrania, a nie znaną metkę. Co więcej, ma w swojej szafie ubrania, które znajdują się w jej posiadaniu nawet dekadę. Wyznała, że według niej moda jest sztucznym wymysłem, którego zadaniem jest nakręcanie konsumpcjonizmu. Ona sama woli w tym temacie iść własnym torem.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ