Kasia Sokołowska od wielu lat zajmuje się reżyserowanie pokazów mody. Od pewnego czasu zasiada także w gronie jurorów w programie Top Model, co przyniosło jej ogromną popularność w kraju. Niedawno gwiazda została mamą, a teraz w mediach społecznościowych chętnie dzieli się doświadczeniami z macierzyństwa.

Szczerze mówi o macierzyństwie

Synek celebrytki przyszedł na świat dokładnie 18 lipca. Ivo Lew, bo tak otrzymał na imię chłopczyk, od razu podbił serca internautów. Sama Kasia Sokołowska zaznacza natomiast, że wraz z przyjściem chłopca na świat spełniła swoje ogromne marzenie. Gwiazda nie ukrywa bowem, że o dziecko starała się przez wiele lat. Teraz może z radością przyznać, że jest już spokojna, ale zaznacza, że bardzo dobrze rozumie kobiety, które nie mogą mieć dzieci.

- O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety – mówiła Kasia Sokołowska podczas wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”.

Internauci są zachwyceni maleństwem

Gwiazda nieustannie publikuje zdjęcia swojego ukochanego synka na Instagramie, a fani Sokołowskiej nie szczędzą pozytywnych komentarzy. Wszyscy są zachwyceni maleństwem, a sama mama jest niezwykle dumna z pociechy.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ