Jak przypomina portal "Super Express", Elżbieta Dmoch była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Piosenkarka występowała w zespole 2 plus 1. Przed dwoma dekadami, Dmoch zdecydowała się całkowicie wycofać z życia publicznego. Nie pojawia się na ściankach, nie udziela wywiadów, a kolejne doniesienia na jej tamta, wywołują wśród jej fanów ogromne obawy. Ostatnio, artystka przerwała milczenie. Co powiedziała?

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch?

Elżbieta Dmoch, była jedną z niekwestionowanych gwiazd polskiej sceny muzycznej w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Śpiewała w zespole 2 plus 1, który wylansował przeboje, które do dziś nucą kolejne pokolenia Polaków. Któż nie zna choćby piosenki "Chodź, pomaluj mój świat", czy "Windą do nieba".

Członkiem zespołu 2 plus 1 był również Janusz Kruk, którego z Elżbietą Dmoch połączyła nie tylko miłość do muzyki, ale i do siebie. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1973 roku. Ich związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się w 1989 roku. Trzy lata później Kruk zmarł, co było ogromnym ciosem dla jego byłej żony.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak

To właśnie po odejściu dawnego ukochanego, Elżbieta Dmoch zdecydowała się całkowicie zniknąć z życia publicznego. Unika mediów, nie udziela wywiadów, nie występuje na scenie. Jedyny wyjątek robi dla fanklubu 2 plus 1 na Facebooku. Za ich pośrednictwem przekazała swoim fanom wiadomość.

Elżbieta Dmoch przesyła wiadomość swoim fanom

Twórcy fanpage'a spotkali się z piosenkarką w związku z jej urodzinami, które przypadały 29 września. W tym roku, piosenkarka skończyła 71. lat. Za pośrednictwem Facebooka, Elżbieta Dmoch podziękowała wszystkim, którzy o niej pamiętają, pomimo upływu lat.

Wiadomość od Elżbiety Dmoch jest dość krótka, bo ogranicza się tylko do "urodzinowych pozdrowień dla wszystkich fanów", ale i tak sprawiała mu sporo frajdy.

Należycie do grona wielbicieli Elżbiety Dmoch?

To też może cię zainteresować: Cenna wskazówka dla miłośników grzybów. Pomoże w uniknięciu robaczywych okazów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta miała coraz większe problemy ze zdrowiem. To, co okazało się przyczyną jej dolegliwości, zaskoczyło wszystkich

O tym się mówi: To bardzo niepokojące wieści. Czy nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowo skromne