Marta Kaczyńska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych prawniczek w naszym kraju. Obecnie córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej spełnia się zawodowo i pracuje w jednej z kancelarii adwokackich. Dodatkowo Marta Kaczyńska jest także mamą trójki dzieci.

Jednak nie taka grzeczna!

Jak wiadomo, Marta Kaczyńska bardzo mocno chroni swojej prywatności. Rzadko pokazuje się na wystawnych imprezach, a w mediach społecznościowych publikuje naprawdę niewiele. Jak podaje portal Super Express, nie zawsze jednak tak było.

W swojej książce „Moi rodzice”, która miała być opowieścią o życiu Marii oraz Lecha Kaczyńskich, córka pary prezydenckiej wyznała także nieco prawdy na temat swojej, dość burzliwej młodości.

Co ciekawe, Marta Kaczyńska wyjawiła, że po raz pierwszy zapaliła papierosy kiedy miała zaledwie 12 lat. Ta próba sięgnięcia po zakazaną używkę skończyła się jednak dla niej fatalnie.

Marta Kaczyńska wyznała prawdę

- Paliłam to dużo powiedziane, popalałam. Przyłapała mnie sąsiadka i powiedziała mamie. Była zawiedziona, a ja musiałam się tłumaczyć. Od lat już nie palę, nie toleruję papierosów w moim domu – wyznała Marta Kaczyńska w jednym z wywiadów, którego udzieliła dla Onetu w 2014 roku.

Znana prawniczka wspomniała także o jej wypadzie za miasto. Wspólnie z koleżanką postanowiła bowiem przejechać się autostopem. Rodzicom przyznała się do wszystkie dopiero wtedy, kiedy wróciła do domu. W rozmowie z Onetem sama przyznała natomiast, że kiedy teraz wspomina swój wybryk to ma ciarki na plecach.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE