W ostatnim czasie w życiu Tatiany Okupnik działo się naprawdę sporo. Znana artystka postanowiła wrócić na scenę, na której nie zagościła przez siedem ostatnich lat. Gwiazda zapowiedziała już nowy singiel „Mama idzie w długą”, który ma pojawić się niebawem.

Szczere wyznanie

Z okazji powrotu na scenę, Tatiana Okupnik zdecydowała się na udzielenie wywiadu, w którym to wyjawiła całą prawdę na temat ostatnich lat.

Gwiazda jakiś czas temu poślubiła Michała Micielskiego – menadżera Marcina Gortata. Niedługo potem na świat przyszła dwójka ich dzieci. Matylda, która obecnie ma sześć lat i Tymek, który niedawno obchodził czwarte urodziny.

Jak podaje portal Super Express, Tatiana Okupnik wyjawiła niedawno, że kiedy była w ciąży z córeczką, cierpiała na depresję.

Tatiana Okupnik wyjawiła całą prawdę

- Chciałam mieć dziecko z tym mężczyzną. A ja patrzyłam na niego, myśląc: „Co on mi zrobił? Co ja zrobiłam? Taki błąd! To koniec mnie jako kobiety, jako artystki". Chciałam ten brzuch odłożyć na półkę, żeby to wszystko działo się obok mnie – wyznała gwiazda.

Artystka zaznaczyła, że czym prędzej zaczęła szukać pomocy u specjalisty. Niestety, tuż po narodzinach synka depresja znów powróciła. Finalnie jednak Tatiana Okupnik poradziła sobie z całą sytuacją, jednak zaczęła otwarcie mówić o tym, co przeżyła.

Okazało się, że nie była osamotniona w swoich problemach, bowiem zaczęły się do niej zwracać kobiety, które również przeszły przez wiele problemów i fizycznych, i psychicznych. Jak dodała gwiazda, jeśli swoimi radami pomogła chociaż jednak kobiecie, to wie, że było warto.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY

Portal "Życie News" pisał również: MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARBARA KURDEJ-SZATAN BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM. SZYBKO WYSZŁO NA JAW, CZYM ZAJMIE SIĘ AKTORKA. INTERNAUCI WYRAZILI GŁOŚNY SPRZECIW