Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Jastrząb Post, podczas wczorajszego koncertu Maty, który miał miejsce w Krakowie, doszło do ewakuacji. Fani musieli natychmiast opuścić teren z powodu zbliżającej się burzy.

Burze były niezwykle niebezpieczne

Jak doskonale wiemy, wczoraj w wielu miejscach naszego kraju miały miejsce dość niebezpieczne zjawiska atmosferyczne Niezwykle silna burza przeszła nad Krakowem. Zjawisko było na tyle silne, że wyrządziło wiele szkód, silny wiatr wyrwał drzewo wraz z korzeniami.

Z powodu ogromnego niebezpieczeństwa, organizatorzy wczorajszego koncertu Maty zdecydowali się na ewakuację fanów. Teraz pojawiło się oficjalne oświadczenie agencji rapera w sprawie wczorajszej sytuacji.

Wydarzenie będzie kontynuowane dzisiaj

- Raz jeszcze dziękujemy za sprawną ewakuację i stosowanie się do poleceń ochrony. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Jednakże możliwości techniczne nie pozwalają na realizację wydarzenia. Zespół MATA TOUR jest gotowy do zagrania koncertu jutro, a wszystkie pracujące przy wydarzeniu osoby intensywnie pracują nad jego jutrzejszą realizacją - napisała agencja SOLD OUT.

Wiadomo zatem, że koncert odbędzie się dziś. Wszystkie bilety z wczorajszego wydarzenia nadal są ważne.

Warto przypomnieć, że to już druga tak głośna ewakuacja podczas imprezy muzycznej, w tym roku. Wcześniej, z powodu niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych, ewakuowano uczestników Open’er Festiwalu w Gdyni.