Najnowsze wieści dotyczące niezwykle popularnego w ostatnim czasie rapera, Maty właśnie zostały opublikowane. Młodzieniec ponownie zaskakuje swoim zachowaniem, a fani powoli mają już dość! Fundacja artysty opublikowała ogłoszenie, internauci są naprawdę oburzeni. Co takiego się stało?

Mata, a właściwie Michał Matczak to 22 – letni raper, który swoją karierę artystyczną rozpoczął w roku 2018. Osiemnastoletni wówczas nastolatek z początku był sporym zaskoczeniem – w pozytywnym znaczeniu – dla wszystkich fanów polskiego rapu.

Błyskawicznie zdobył wielu fanów, a jego kariera bardzo szybko pięła się ku górze. Mimo iż jego kariera nie trwa długo, to już wydał sporo utworów, które często zostały nagradzane. Ponadto, na swoim Instagramie ma 1,3 miliona obserwujących!

Mata po raz kolejny szokuje...

Choć na początku był uwielbiany, tak jednak wizerunek gwiazdora mocno się osłabił w ostatnich miesiącach, przez różne konflikty z prawem. Mężczyzna założył fundację 420, której działania mają na celu... legalizację marihuany. W związku z tym poszukuje wolontariuszy, a fani są wściekli.

- Masz ponad 18 lat i chcesz pomóc Fundacji 420? Zostań wolontariuszem na trasie Maty w twoim mieście. - brzmi ogłoszenie na profilu fundacji.

- Taki luźny pomysł mi przyszedł do głowy. Może normalna płaca za normalną pracę, a nie żerowanie na fanach? - napisał jeden z Internautów.