Jeszcze do niedawna Anna Głogowska i Piotr Gąsowski tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Jakiś czas temu związek rozpadł się, jednak teraz chyba wszystko się odmienia.

Fani byli zaskoczeni!

Jak podaje portal Lelum, ostatnio na profilu Anny Głogowskiej pojawiły się zdjęcia z wakacji. Jak widzimy na załączonych fotkach, kobieta spędza czas w towarzystwie Piotra Gąsowskiego. Para przytula się do siebie i wydają się być szczęśliwi.

Wiadomo już, że Głogowska i Gąsowski przebywają obecnie w Maladze. Wiadomo jednak, że w wyprawie uczestniczy więcej osób. Z parą jest także ich córka, Julia. Dodatkowo na zdjęciach widać także Katarzynę Dowbor, Roberta Rozmusa, Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską.

Anna Głogowska powiedziała szokujące słowa!

Wakacyjna wyprawa to nie pierwszy raz, kiedy była para spędza czas razem. Podobna sytuacja miała miejsca na urodzinach ich córki. Oboje przyznali, że wspólnie bardzo dobrze się bawili i nie mają do siebie żalu, ani ukrytej urazy.

Co ciekawe, niedawno Anna Głogowska udzieliła wywiadu, w którym to zaznaczyła, że poleca tak bliskie i przyjacielskie relacje z byłym partnerem. Jak dodała, taka relacja jest niejednokrotnie o wiele lepsza niż sam związek, bowiem nikt nie ma do siebie pretensji o codzienne sytuacje, odchodzą niepotrzebne kłótnie, a czas spędzony razem jest o wiele lepiej wykorzystany!