Zaledwie kilka dni temu, bo dokładnie 7 lipca, Maja Hyży wraz ze swoim partnerem przekazali, że na świat przyszła ich córeczka. Artystka nieustannie relacjonuje trudy oraz uroki macierzyństwa na swoim instagramowym profilu.

Maja Hyży pochwaliła się wózkiem dla córeczki

Jak podaje portal Plotek, ostatnio Maja Hyży wybrała się z córeczkami na spacer. W nowym poście gwiazda pokazała wózek, jaki rodzice wybrali dla Zosi. Jak wiadomo taki wózek kosztuje 5 tysięcy złotych!

Pierwszy spacer zaliczony. Nasza nowa bryka sprawdziła się, więc teraz śmiało możemy pokonywać w trójkę tysiące kilometrów – napisała Maja Hyży pod opublikowanym zdjęciem.

Gwiazda zamierza wrócić do pracy

Pod postem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze obserwatorów. Wiele z nich było niezwykle przychylnych, jednak pojawiły się także negatywne opinie. Jedna z komentujących zaznaczyła, że nie wie jaki jest fenomen tych wózków!

W swoim poście Maja Hyży zaznaczyła także, że powoli wraca do formy, a baby blues jest już tylko niemiłym wspomnieniem. Niedługo gwiazda zamierza także wrócić do pracy. W opiece nad dziećmi pomoże jej mama oraz babcia, a także partner, który jest w pełni zaaganżowany w wychowanie córeczek.