Fotografie, które na swojej relacji na Instagramie opublikowała Maja Hyży robią ogromne wrażenie. Wokalistka podzieliła się z fanami ważnym wydarzeniem z jej życia, jaką są pierwsze urodziny jej córeczki. Przyjęcie wyglądało naprawdę obłędnie. Dekoracje robią furorę! Niemal każdy marzy o takich urodzinach z całą pewnością! Wow! Koniecznie zobacz.

Maja Hyży bez wątpienia jest postacią, którą zna każdy. Kobieta zadebiutowała na szklanym ekranie wraz ze swoim ówczesnym mężem Grzegorzem Hyży występując w programie rozrywkowym o charakterze talent show. Para doczekała się dwójki synów, lecz ten związek nie przetrwał.

Potem każde z nich rozeszło się w swoją stronę robiąc kariery solowe i żyjąc własnym życiem, lecz sława pozostała u obojga z nich.

Urodziny jak z bajki!

Maja Hyży potem związała się z tajemniczym mężczyzną o imieniu Konrad, który nie jest osobą medialną. Doczekali się córeczki, która właśnie kończy roczek. Z tej właśnie okazji rodzice wyprawili jej wspaniałe urodziny, o których marzy niemalże każdy.

Artystka relacjonowała przygotowania oraz całą imprezę na Instagramie – trzeba przyznać, że wyglądało to obłędnie. Wszystkie dekoracje miały jeden kolor przewodni – biel, przez co wyglądało to bardzo elegancko.

Maja Hyży/ instagram: majahyzy

Maja Hyży/ instagram: majahyzy