„Dzień Dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie” to dwa najpopularniejsze programy śniadaniowe w naszym kraju, które skupiają przed telewizorami tysiące widzów. Nie da się ukryć, że praca w jednym z nich daje dość duży prestiż, a także zapewnia dalszy rozwój kariery. Nic zatem dziwnego, że wiele osób chce spróbować swoich sił w roli prowadzących!

Nowe wyzwanie dla gwiazdy MMA?

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio sama Joanna Jędrzejczyk wyjawiła, że chętnie spróbowałaby swoich sił jako prowadząca program „Pytanie na śniadanie”. Zawodniczka MMA zaskakiwała nas już wieloma swoimi osiągnięciami, jednak w takiej roli jeszcze jej nie widzieliśmy.

Wypowiedź Joanny Jędrzejczyk niemal natychmiast skomentowała obecna prowadząca „Pytanie na śniadanie” – Ida Nowakowska. Jak wyznała gwiazda, jest to świetny pomysł i według niej Joanna Jędrzejczyk doskonale sprawdziłaby się w tej roli.

Co na to Ida Nowakowska?

Joaśka by się we wszystkim sprawdziła. To jest kobieta kometa, jest fantastyczna, ma w sobie tyle siły, nie tylko fizycznej, ale też duchowej, więc jak najbardziej, pewnie, że tak. Ja jestem fanką Joasi, miałam z nią przyjemność zasiadać za stołem jurorskim w „Dance Dance Dance” - wyznała Ida Nowakowska podczas rozmowy z portalem „Jastrząb Post”.

Jak myślicie, czy producenci programu przychylą się do tych słów i już niebawem zobaczymy Joannę Jędrzejczyk w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”?