Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Ida Nowakowska bardzo otwarcie mówi o tym, jak ważne miejsce zajmuje w jej życiu wiara. Dlatego też wspólnie z mężem podjęli decyzję o tym, że będą wychowywali ich synka w zgodzie z wiarą katolicką. Maksa ochrzcili trzy miesiące po jego narodzinach. Teraz, zdecydowała się odnieść do faktu, że nie wszyscy celebryci zdecydowali się na ten krok. Co dokładnie powiedziała?

Ida Nowakowska o swojej wierze

Ida Nowakowska bardzo otwarcie mówi o tym, że wiara stanowi w jej życiu niezwykle ważny aspekt życia. Od zawsze wiedziała, że swoje dziecko wychowa w wierze. Nie raz mieliśmy okazję oglądać w jej mediach społecznościowych relacje z wizyt w kościele, gdzie towarzyszył jej mały Maks.

Wbrew trendowi, jaki pojawia się wśród celebrytów, Ida Nowakowska zdecydowała się ochrzcić syna. Inną decyzję w tym zakresie podjęły m.in. Lara Gessler, Zofia Zborowska, czy Małgorzata Rozenek-Majdan. W jednym z wywiadów Ida Nowakowska postanowiła odnieść się do takiego podejścia gwiazd.

Podkreśliła, że kocha kościół i nie wyobrażała sobie podjąć innej decyzji niż ta, żeby ochrzcić syna. Stwierdziła również, że "nie wypowiada się na temat innych, bo to jest ich życie" - powiedziała w rozmowie z "Pomponikiem".

Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal
Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal
Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal

Dodała jednak, że nikt, kto nie czuje się częścią kościoła nie powinien chrzcić dziecka tylko dlatego, że tak wypada. "Dla mnie to jest dziwne" - skwitowała. Ida Nowakowska stwierdziła również, że nie widzi niczego złego w opłatach za sakramenty, tym bardziej jeśli opłata ta jest dopasowana do możliwości osoby, któr chce do niego przystąpić.

Zgadzacie się ze stanowiskiem Idy Nowakowskiej?

To też może cię zainteresować: Już niebawem rachunki za prąd poszybują mocno do góry. Prezes URE nie pozostawił w tej kwestii najmniejszych złudzeń. Ile więcej zapłacimy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W jednym z polskich kościołów pojawiła się lista grzechów. Zapisane w niej winy, zaskoczyły nawet duchownych

O tym się mówi: Donald Trump pogrążony w żałobie. Odeszła osoba z jego rodziny. Co się stało