Jak podaje portal Lelum, dzisiaj gościem programu „Pytanie na śniadanie” był mąż Idy Nowakowskiej – Jack. Mężczyzna zdobył się na bardzo emocjonalne wyznanie. Co takiego powiedział?

Szczere wyznanie męża Idy Nowakowskiej

Jednym z tematów dzisiejszego „Pytania na śniadanie” był Dzień Niepodległości, który właśnie 4 lipca obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych, ojczyźnie męża Idy Nowakowskiej. Nie da się ukryć, że dla Amerykanów jest to najważniejsze święto w roku, które obchodzą dość hucznie.

Podczas rozmowy z Jackiem poruszono między innymi temat Waszyngtonu, czyli stolicy Stanów Zjednoczonych. W wypowiedzi mężczyzny widać było ogromne emocje i poruszenie, kiedy opowiadał o tym mieście.

Mężczyzna był niezwykle poruszony

- Kolejną sprawą jest to, że to miasto w pewien sposób opowiada historię całego narodu. Kocham Waszyngton właśnie za te historie, które opowiada o Ameryce i jej przeszłości – mówił mąż Idy Nowakowskiej podczas dzisiejszego wywiadu.

Również sama tancerka, która prowadziła dzisiejszy program, zgodziła się ze swoim mężem i wyznała, że bez wątpienia, warto jest odwiedzić Waszyngton! Dodała także, że według niej to właśnie to miasto jest wizytówką Stanów Zjednoczonych i poznanie go, pozwala lepiej zrozumieć Amerykanów oraz ich historię.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB