Shazza to jedna z gwiazd muzyki disco polo. Gwiazda była obecna na scenie przez wiele lat, jednak w ostatnim czasie zrobiło się o niej o wiele ciszej, niż dotychczas. Fani poznali powód.

Odważne wyznanie gwiazdy

Jak podaje portal Pomponik, wczoraj artystka wystąpiła w programie „Pytanie na śniadanie”. Okazuje się jednak, że nie miała dla swoich wielbicieli zbyt dobrych wiadomości. Shazza zdobyła się bowiem na bardzo trudne wyznanie.

Gwiazda przekazała, że obecnie walczy z nowotworem. Właśnie teraz jest w trakcie kolejnej chemioterapii i robi co tylko może, aby pomiędzy kolejnymi wizytami w szpitalu, prowadzić w miarę normalne życie.

- Mam nadzieję, że terapia pomoże. Jestem pod wspaniałą opieką. Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie do niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji 30-lecia – wyznała gwiazda podczas rozmowy.

Ważny apel do widzów

Shazza wyznała także, że diagnoza była dla niej ogromnym zaskoczeniem, bowiem gwiazda nie miała żadnych symptomów, które mogłyby wskazywać, że cierpi na raka. Nowotwór został wykryty podczas rutynowych badań, które artystka wykonywała przed trasą koncertową.

Gwiazda dodała także, że choroba mocno zmieniła jej życie, przede wszystkim w aspekcie określania priorytetów. Shazza zwróciła się także z apelem do swoich fanów oraz wszystkich widzów „Pytania na śniadanie”. Artystka namawia wszystkich, aby regularnie się badali i korzystali z profilaktyki, bowiem nie mamy w życiu nic cenniejszego od naszego zdrowia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA

PRZYPOMNIJ SOBIE: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI