Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych ostatnio gwiazd, Darii Marx, a prywatnie Marcinkowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Celebrytka wypowiedziała się szczerze o swojej spektakularnej metamorfozie, którą przeszła w ostatnim czasie. Zaapelowała do fanek z jedną prośbą - o co chodzi?

Daria Marcinkowska, znana głównie ze swojego imienia wkroczyła do polskiego show biznesu nagle i z przytupem. Młoda kobieta zadebiutowała hitem “Paranoia”, który szturmem podbił wszystkie stacje radiowe nie tylko w Polsce - był wówczas na liście największych przebojów w aż 110 krajach!

Od momentu pojawienia się na polskiej scenie muzycznej - choć jej kariera jest dotychczas krótka - wystąpiła już na wielu festiwalach czy innych imprezach masowych, a grono jej fanów stale się powiększa. W tym czasie przeszła także sporą metamorfozę, o której ostatnio opowiedziała...

Daria szczerze o swojej przemianie

Wokalistka przyznała, że zaczęła korzystać z różnych zabiegów kosmetycznych, lecz podkreśliła, że to tylko delikatne zabiegi mające na celu podkreślenie swoich atutów, a nie takie, które diametralnie zmieniają nasz wygląd.

- Ja myślę, że lepiej jest podkreślać swoje piękno niż je nagle zmieniać. Niemiej zaczęłam korzystać z laserów i z paru fajnych rozwiązań. (...) jestem jak najbardziej za nie zmienianiem, tylko dbaniem, po to, aby nasza cera i nasz wygląd utrzymywał się na całe lata. - powiedziała Daria.